ÜYE OL

SİTEMİZE ÜYE OLARAK; KULLANICI SÖZLEŞMESİ’Nİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE ONAYLADIĞINIZI KABUL, BEYAN VE TAAHHÜT ETMİŞ OLUYORSUNUZ!
Turkishtrading.NET Küresel Piyasalar´daki her türlü siyasi ve ekonomik gelişmelerinin yorumlanabildiği, yabancı tüm borsalarda işlem gören değerlerin özellikle (Dax,Dow jones,S&P,Nikkei.Eur/Usd,Usd/Jpy,Eur/Tly,Altın,Petrol gibi), kişisel teknik analize dayalı öngörülerinin ve admin´in işlemlerinin kapalı alanda ve Ebülten ile E-postalara paylaşıldığı bir sitedir.

Turkishtrading.NET danışmanlık ya da, portföy yönetim sitesi değildir. Portföy yönetimi yapmaz, danışmanlık hizmeti sunmaz. Portföy Yönetimi ve Danışmanlık, SPK kuralları çerçevesinde ilgili yetkileri bulunan aracı kurum, banka ve şirketler tarafından yapılabilir.

Turkishtrading.NET abone/üyelerinin ödemiş oldukları üyelik ücreti, sadece site içeriklerine yani admin´nin kapalı alanda paylaştıklarına ulaşmak ve bunları üyelik süresince periyodik olarak görmek için ödenen bedeldir.

Turkishtrading.NET da yer alan bütün yazılar, beklentiler, teknik analize dayalı öngörüler, site üyelerinin sorularına verilen cevaplar, tamamı ile cevap Turkishtrading.NET in kurucu ve yöneticisi Hacı.M.SARITEPE  kişisel öngörü ve değerlendirmelerdir. Bu içerik ve değerlendirmelerin hiç bir şekilde gerçekleşme garantisi olmadığı gibi, gerçekleşme taahhüdü de verilmemektedir. Bu beklenti ve ön görüler doğru çıkabileceği gibi, yanlış da çıkabilir.

Turkishtrading.NET sitesinde yer alan öngörülerin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği ilgili öngörüyü yapan kişinin ve-veya site yönetimi sorumluluğunda değildir. Öngörüde bulunan kişi ve-veya Site yönetimi hiçbir şekilde öngörülerin uygulanması yada uygulanmamasından üyeleri nezdinde oluşacak kar yada zarardan her türlü maddi ve manevi tazminat vs. den sorumlu değildir.

Tamamen kişisel görüşlerle teknik analize dayalı olarak yapılan teknik analiz öngörülerinin üyeler tarafından değerlendirilip-değerlendirilmemesi, değerlendirilecekse ne şekilde değerlendirileceği kararı ve sorumluluğu sadece üyelerin kendisine aittir.

Sitede sorulara isteğe bağlı olarak ve yorumcunun bilgisi kapsamında cevap verilir. Üyelik hakkı üyelerin soracağı her sorunun cevaplanması hakkını ve sorumluluğunu vermez. Site yönetimi tarafından uygun bulunmayan sorular ve mesajlar cevaplanmadan silinebilir.

Sitede yayınlanan her türlü bilgi ve veri, belli bir periyota bağlı olmaksızın, yazan ya da öngörüde bulunanın gerekli gördüğü hallerde yayınlanır. Yayınlanma periyotu ve sayısı için hiç bir garanti ve kesinlik yoktur.

Üyelik bedeli, üyelik bedelinin Turkishtrading.NET hesaplarına yatırılarak üyelik süresinin başlatılmasından sonra kesinlikle iptal ve iade edilmez. Başlatılmış ücretli üyelikten, üyelik bedelini geri isteyerek çıkma hakkı yoktur.

Örnek Portföy gerçek para ile önceden limit verilerek gerçekleşen hisse bazlı işlemlerdir.Turkishtrading.NET verdigi limitten hisseyi aldıgını garanti eder.Işlem verilen limitten verilen adet gerçekleşmesi ile Portföye eklenir.Stop genelde kapanış fiyatı esas alınmakta ve tsi ile 09:00 ile 23:00 arası işlem saatleridir.

Türkiye dışından abone olmak isteyenler . güncel TL fiyatını Euro ´a çevirip paypal üzerinden ödeyerekte abonemiz olabilirler.

Üyelik  işlemlerinizin başlatılabilmesi için aşağıdaki başvuru formunu doldurduktan sonra, size yollanacak e-postada belirtilen hesap numarasına üyelik  ücretini ödemelisiniz.

Üyelik ücreti hesabımıza girdiği andan itibaren site üyeliğiniz aktifleşir.

  İsim Soyisim (gerekli)

  Eposta (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  Adres

  Uyelik Tipi


  • En popüler
  • Yorumlar
  • En yeniler

  Add New Playlist