Künye

Selamün Aleyküm,

Hacı Mustafa Sarıtepe Erciyes dağının eteklerinde küçük bir köyde  1978 de dünya ya ailemin ortancı çocuğu olarak gözümü açmışım.Çocukluğum doğduğum köyde geçti aslen Türkmen oluşumuzdan yazları Erciyes eteklerindeki yaylada (Armutluk) kışın Incesu nun köyünde geçiyordu.

 

Rahmetli anamın vefatı ile yayla hayatım ve ilkokul´un bitmesi ilede köy hayatımı geride bırakarak Kayseri merkeze taşındık.

Ortaokulu Kayseri Şeker lisesin´de başlamamla ayrılman sadece 1 sene sürdü 6. Sınıftan itibaren eğitimin geri kalan kısmını yurtdışında tamamladım.

 

Borsa ile tanışmamda egitimin son dönemine denk gelir 1997 senesinde hobi amaçlı başladığım borsada 22 yıldır piyasanin icindeyim. 2005 den beride Frankfurt ve Newyork başta olmak üzere küresel borsalarda şahsi ve özel müşterilerimin birikimlerini islami finans ilkeleri doğrultusunda küresel piyasalarda değerlendiriyorum.

Turkishtrading.NET açmaktaki amacım, sosyal medya üzerinden ve çevremden aldığım yoğun ilgi üzerine uzun yıllardır içinde olduğum para ve sermaye piyasalarındaki bilgi birikimimi paylaşmak ve zarar eden yatırımcılara yardımcı olmaktır.

Uluslararası borsalardaki para ve kur hareketleriyle teknik analizler, emtia ve petrol fiyatlarını dikkatle takip etmek kolay bir iş değil.

Bütün yaptığım iş beklentileri tesbit ederek aktarmak, elimden geldiği kadar olayları tarafsız bir gözle analiz ederek, üyelerime anlık bildirmektir, bu acıdan ışık tuttuğumu düşünüyorum.

Türkçe konuşan yatırım dünyasında alternatifim yok. Yani benim gibi günde birden fazla güncel  küresel piyasa yorumu yapan ve bunu üyelerine anlık aktaran, işlemlerini önceden limitli haber veren ikinci bir isim yok.

Dikkat ederseniz, ekonomide yapılan yorumlarda kimse ayrıntıya girmez. Zira tahminde bulunmak risk ister. Tutmayınca, büyük itibar kaybedersiniz.Yorumlarımı okuyanlar, uluslararası yatırımlarına  kolaylıkla yön verebilmektedir. Küresel Ekonomik gelişmeleri daha rahat ve kolayca anlayarak takip etmekte,Parasını bilerek kolay değerlendirmektedir.

İmtiyaz Sahibi / Genel Yayın Yönetmeni:  Hacı Mustafa Sarıtepe

Hizmetlerimden faydalanmak için iletişim sayfamdan benimle iletişime geçebilir veya sosyal medya adreslerimden ulaşabilirsiniz.

Add New Playlist