Pazar, Şubat 5, 2023

Hizmetlerimiz

Model Portföy

Global Model Portföy Turkishtrading.NET tarafından oluşturulmaktadır. Portföyde yer alan  global hisseler teknik ve temel analize göre seçilmektedir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Turkishtrading Global Portföy

Küresel Piyasalarda birikimlerini değerlendirmek için zamanı ve bilğisi olmayanların  birikimlerini kendi birikimlerimiz ile birlikte islami finans usüllerince yönetmekteyiz.

Portföy en yalın tanımıyla, bir yatırımcının aynı veya farklı özelliklere sahip birden fazla yatırım aracına yatırım yapmak için oluşturduğu toplam varlıktır. Peki, portföy yönetimi nasıl yapılır?

Portföy, bir yatırımcının yatırım yapmak ve kazanç sağlamak için elinde tuttuğu ve dilediği gibi tasarruf ettiği döviz, altın, tahvil, hazine bonosu, hisse senedi ve mevduat gibi yatırım araçlarının oluşturduğu toplam değeridir.

Yatırım portföyü, genel olarak yatırımcıların risk ve kazanç beklentileri baz alınarak hazırlanır.Turkishtrading Global Portföyü Finans ,Kumar,  Alkol, Tütün ve Silah üreticileri gibi islama ters olduğu düşünülen sektör hisseleri dışındaki küresel hisse senedlerine yatırım yapmaktadır.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist